Showing 1–12 of 13 results

Dámska kolekcia

Dámska bunda ASTRAL JACKET

360.00

Všestranná vrchná bunda na treking z dvojvrstvového Gore-Texu® ponúka vyvážené vlastnosti a vysoký výkon. Outdoorovým nadšencom umožní rôznorodé aktivity v prírode aj v drsných podmienkach.

Dámska kolekcia

Dámska bunda ESSENS MIMIC

200.00

Zateplená bunda vďaka unikátnym materiálom použitým pri výrobe chráni pred dažďom a skvele pohlcuje vlhkosť. Buďte v teple, buďte v suchu: neprestaňte sa hýbať.

190.00

Výnimočne všestranná bunda, ktorá je vhodná na bežné každodenné vychádzky i do prírody. Jednoduchá konštrukcia, elegantné línie a materiál šetrný k životnému prostrediu – vďaka nim je táto bunda nevyhnutnosťou.

180.00

Ultraminimalistická a veľmi ľahká trekingová vrchná bunda z 2,5-vrstvovej látky PROOF, ktorá sa dá ľahko zbaliť.

Dámska kolekcia

Dámska bunda MISTRAL HOOD

240.00

Obľúbená softshellová bunda s ideálnym pomerom ergonómie, ochrany pred vetrom a vodou a funkčnosti. Technológia Windstopper® z nej robí skvelého spoločníka na ťažších trekoch.

Dámska kolekcia

Dámska mikina ASTRO JACKET

80.00

Jednoduchá, ale všestranná mikina z mikroflísu sa skvele hodí na vrstvenie.

Dámska kolekcia

Dámska mikina BUNGY JACKET

150.00

Ak by ste si mali vybrať jednu strednú vrstvu, mikina Bungy je správnou voľbou. Naša najodolnejšia a najpružnejšia stredná vrstva vyrobená z ľahkého Polartec® PowerStretch® Pro™, ktorý vynikajúco odvádza vlhkosť a udržiava teplo.

Dámska kolekcia

Dámska mikina HERON

120.00

Stvorená pre pohyb. Rýchlo schne a dobre sedí. Ľahká a všestranná mikina, ktorá sa hodí na väčšinu aktivít.

Dámska kolekcia

Dámska mikina SWOOK JACKET

130.00

Flísová mikina s pleteninovým povrchom je vďaka množstvu dizajnových vylepšení skvelým a pohodlným kúskom oblečenia. Môže sa nosiť ako stredná alebo vrchná vrstva.

140.00

Nohavice odolné voči opotrebovaniu sú nevyhnutnosťou na náročné dobrodružstvá. Nohavice Mid Fjell Pant sú vyrobené z odolnej a pružnej tkaniny Climatic™ a majú množstvo funkčných vreciek, ktoré vám zjednodušia cestu. Anatomicky tvarované kolená umožňujú jednoduchý pohyb.

100.00

Odolné nohavice, ktoré sú nevyhnutnosťou pre náročné dobrodružstvá. Sú vyrobené z pružnej tkaniny Climatic™, ktorá poskytuje výkon a trvácnosť. Majú množstvo funkčných vreciek.

180.00

Najnovšia verzia série Rugged. Výnimočne odolný hybridný odev na treking. Disponuje všetkými potrebnými prvkami.