Zobrazených všetkých 7 výsledkov

Pánske mikiny

Pánska mikina ALDER

120.00

Ľahká a všestranná flísová mikina, ktorá je veľmi teplá a dobre pohlcuje vlhkosť. Dobre sedí na postave a má dostatok vreciek.

Pánske mikiny

Pánska mikina ASTRO

80.00

Jednoduchá, ale všestranná mikina z mikroflísu. Stredne hrubá, takže ju využijete takmer počas celého roka. Výborný základný kúsok sa skvele vrství.

Pánske mikiny

Pánska mikina BUNGY

150.00

Ak by ste si mali vybrať jednu strednú vrstvu, mikina Bungy je správnou voľbou. Naša najodolnejšia a najpružnejšia stredná vrstva vyrobená z ľahkého Polartec® PowerStretch® Pro™, ktorý vynikajúco odvádza vlhkosť a udržiava teplo.

Pánske mikiny

Pánska mikina MICRON

180.00

Novinka 2017 - Do práce, do mesta aj na hory - ak hľadáte multifunkčnú mikinu, ktorá dobre vyzerá a ešte aj dobre zahreje, práve ste ju našli! Vyrobená zo superjemného merino flísu odolá všetkým pachom. Klasický čistý dizajn z nej robia nadčasový kúsok.

Pánske mikiny

Pánska mikina PILE HOOD

140.00

Mikina Pile Hood je klasika vyrobená z Polartecu®. Je teplá a ľahká. Anatomicky tvarované rukávy a kryté švy zvyšujú pohodlie a rozsah pohybu.

Pánske mikiny

Pánska mikina SWOOK

130.00

Teplá flísová mikina s pleteninovým povrchom. Vhodná ako vrchná alebo stredná vrstva.

Pánske mikiny

Pánska mikina WHOOLY

150.00

Novinka 2017 - táto mikina kombinuje nielen hory a mesto, ale aj vlnu a syntetiku - dobre sa nosí, zahreje, prosto vhodná na každodenné využitie.

SlovakiaEnglish