Showing 1–12 of 21 results

Kolekcia pre pánov

Pánske bundy

Pánska bunda ASTRAL

360.00

Všestranná vrchná bunda na treking z dvojvrstvového Gore-Texu® ponúka vyvážené vlastnosti a vysoký výkon. Outdoorovým nadšencom umožní rôznorodé aktivity v prírode aj v drsných podmienkach.

300.00

Keď je dôležitá hmotnosť bundy, Gram Comp s kapucňou vyhráva. Ultraľahká bunda vďaka materiálu GORE-TEX® Active ponúka skvelú priedušnosť a ochranu spojenú s technickým a ergonomickým dizajnom.

180.00

Ak hľadáte jednoduchú nepremokavú, ale priedušnú bundu na vaše urban expedície a ľahkú turistiku, toto je správna voľba.

Pánske bundy

Pánska bunda LEPUS

340.00

Lepus je všestranná a univerzálna bunda. Má vyvážený pomer vlastností, výkonu a ceny. Je vyrobená z dvojvrstvovvého Gore-Texu® a má sieťkovú stielku v oblasti hornej časti tela, odopínateľnú a prispôsobiteľnú kapucňu  a anatomicky tvarované rukávy.

Pánske bundy

Pánska bunda MISTRAL

200.00

Obľúbená softshellová bunda s ideálnym pomerom ergonómie, ochrany pred vetrom a vodou a funkčnosti. Technológia Windstopper® z nej robí skvelého spoločníka na ťažších trekoch.

Pánske bundy

Pánska bunda VELUM

230.00

Všestranná, ľahká bunda šetrná k životnému prostrediu. Vrchná bunda Velum s kapucňou vás vďaka priedušnej sieťkovej stielke v hornej časti tela udrží v teple a suchu. Má množstvo vreciek a anatomicky tvarované rukávy.

Pánske mikiny

Pánska mikina ALDER

120.00

Ľahká a všestranná flísová mikina, ktorá je veľmi teplá a dobre pohlcuje vlhkosť. Dobre sedí na postave a má dostatok vreciek.

Pánske mikiny

Pánska mikina ASTRO

80.00

Jednoduchá, ale všestranná mikina z mikroflísu. Stredne hrubá, takže ju využijete takmer počas celého roka. Výborný základný kúsok sa skvele vrství.

Pánske mikiny

Pánska mikina BUNGY

150.00

Ak by ste si mali vybrať jednu strednú vrstvu, mikina Bungy je správnou voľbou. Naša najodolnejšia a najpružnejšia stredná vrstva vyrobená z ľahkého Polartec® PowerStretch® Pro™, ktorý vynikajúco odvádza vlhkosť a udržiava teplo.

Pánske mikiny

Pánska mikina PILE HOOD

140.00

Mikina Pile Hood je klasika vyrobená z Polartecu®. Je teplá a ľahká. Anatomicky tvarované rukávy a kryté švy zvyšujú pohodlie a rozsah pohybu.

Pánske mikiny

Pánska mikina SWOOK

130.00

Teplá flísová mikina s pleteninovým povrchom. Vhodná ako vrchná alebo stredná vrstva.

Pánske mikiny

Pánska mikina WHOOLY

150.00

Novinka 2017 - táto mikina kombinuje nielen hory a mesto, ale aj vlnu a syntetiku - dobre sa nosí, zahreje, prosto vhodná na každodenné využitie.