Zobrazených všetkých 7 výsledkov

Dámske nohavice

-30%
289.00 202.00

Dámske lyžiarske nohavice Line Pant sú perfektné na freeridové lyžovanie. Sú odolné, s nadčasovým dizajnom a čistou siluetou. Vďaka dvojvrstvovému PROOF™ ECO materiálu chránia pred vlhkosťou. Otvory na vetranie nesmú chýbať.

109.00

Predstavujeme novinku 2018 - ľahké a rýchloschnúce nohavice vhodné na všetky vaše každodenné aktivity. Výborne odvádzajú vlhkosť, takže sú stvorené na jar/leto/skorú jeseň. Dizajnom pripomínajú chino nohavice - vďaka čistým jednoduchým líniam sú vhodné nielen na turistiku, ale aj do mesta či na golf.

140.00

Nohavice odolné voči opotrebovaniu sú nevyhnutnosťou na náročné dobrodružstvá. Nohavice Mid Fjell Pant sú vyrobené z odolnej a pružnej tkaniny Climatic™ a majú množstvo funkčných vreciek, ktoré vám zjednodušia cestu. Anatomicky tvarované kolená umožňujú jednoduchý pohyb.

100.00

Odolné nohavice, ktoré sú nevyhnutnosťou pre náročné dobrodružstvá. Sú vyrobené z pružnej tkaniny Climatic™, ktorá poskytuje výkon a trvácnosť. Majú množstvo funkčných vreciek.

180.00

Najnovšia verzia série Rugged. Výnimočne odolný hybridný odev na treking. Disponuje všetkými potrebnými prvkami.

-30%
329.00 230.00

Dámske zateplené lyžiarske nohavice Line Pant sú perfektné na freeridové lyžovanie. Kombinujú super kvalitu a ľahké zateplenie QuadFusion™. Sú odolné, s nadčasovým dizajnom a čistou siluetou. Vďaka dvojvrstvovému PROOF™ ECO materiálu chránia pred vlhkosťou. Otvory na vetranie nesmú chýbať.

180.00

Stredne ťažké, všestranné a odolné zateplené nohavice vhodné na zimný treking.

SlovakiaEnglish