Yavorina favorites – 5 najžiadanejších produktov Haglöfs v 2016

top 5 produktov haglofs

Hej! (po švédsky Ahoj!)

Ako sa blíži koniec roka (a pre mňa obdobie jedno-matky), robím si prehľady a analýzy uplynulého roka a plány na ten budúci. Okrem iného ma zaujímalo, čo naši zákazníci kupujú najčastejšie. Tu je top 5 produktov, ktoré sa vám v tomto roku páčili najviac.

Tak poďme rovno na to:

  1. Mikina Astro: jednoznačne naša i vaša najobľúbenejšia mikina pre neho i pre ňu. Univerzálna, kvalitne vypracovaná a za rozumnú cenu. My máme doma jednu už dobrých 5-6 rokov a je stále vo výbornom stave (akurát rozmýšľam, že som ju už dávno nedostala vo várke oblečenia na pranie… Martin niečo šomral že ju nosí často tak nechce strácať čas praním.. hm). Nedávno potešila táto mikina aj jednu z našich stálych zákazníčok:

Haglofs swook jacket2. Mikina Swook: parádna teplejšia mikina. Podľa mňa vyzerá super, má taký ten urban vzhľad, že vyzerá výborne aj s riflami. Martin si ju zaobstaral len nedávno a vždy keď si ju oblečie, povie: “Najlepšia mikina na svete”. Vo vnútri je jemná, dala by sa nosiť priamo na pokožke. Zvonku má pleteninový vzhľad, takže vyzerá sofistikovanejšie ako obyčajná flíska. O termo-schopnostiach ani nehovorím. Stačí na ňu hodiť nejakú jednoduchú tretiu vrstvu a výborne zahreje. Martin vyskúšal v studenom veternom počasí a bol príjemne prekvapený (OK, šiel síce len do obchodu a späť, ale aj tak 🙂 ) Najviac sa predáva v mojej obľúbenej farbe Concrete (šedá melírovaná) s čiernym zipsom.

3. Turistické topánky Roc Icon:

haglofs roc icon leto 2017

vysoké topánky Roc Legend patrili k našim najobľúbenejším modelom turistických topánok. Tento rok Haglöfs zjednotil Roc Legend a Roc Icon radu do jednej – Roc Icon, ktorá má tri modely: Low, Mid a High. Vysoké patria k vašim najobľúbenejším, asi aj preto, lebo sa farebne odlišujú od konkurencie. Farby letnej sezóny budú dostupné od februára 2017.

Haglofs Lava4. Taška Lava 50: cestovné tašky patria u nás z batohov k najobľúbenejším. Asi preto, lebo fakt dobre vyzerajú 🙂 My máme podobný model Cargo a Martin si ho veľmi pochvaľuje – veľký, z kvalitného materiálu, ľahko sa prenáša – jednoducho výborne plní svoj účel. Na Vianoce si niekto z našej domácnosti vypýtal od Ježiška novú tašku na tréningové veci, keďže tá stará je… hm, ako to povedať… proste nezodpovedá už ani tým najzákladnejším hygienickým požiadavkám :/ Takže pod stromčekom pristane Lava 50 v niektorej z nových letných farieb.

5. Nohavice Mid Fjord Pant: najmä páni si obľúbili odolné a univerzálne nohavice Mid Fjord Pant. Je to základný model, ktorý využijete nielen na turistiku, ale aj kopu iných outdoorových aktivít. Pozrite si recenziu na ich príbuzný model, Mid Fjell Pant.

Som zvedavá, ktoré produkty budú top 5 takto o rok.

A keďže si plánujem už aj rok budúci, tu je môj wishlist produktov, na ktoré pokukujem už dlhšie:

Teraz už len stačí poslúchať a makať. Či ako sa volá tá kniha? Pros a dostaneš?

SlovakiaEnglish