Zima na horách a v meste – čo na seba?

co nosit v zime

Hej!

Dnes mám chuť sa zahrať na módnu bloggerku. Zima už definitívne zaklopala na dvere (jaaaj, tieto večne živé floskuly!), tak reku poďme sa pozrieť na to, ako sa v zime dobre a pekne obliecť.

Vybrala som pre vás dva outfity – jeden do treskúcej zimy na horách, jeden do treskúcej zimy v meste.

Takže ak ešte stále hľadáte tie správne darčeky pod stromček, nech sa páči, adresa na Ježiška je info@yavorina.sk (BTW: všetky veci tu vedia byť do Vianoc…)

Zima na horách

co si obliect na hory

  1. Zateplené nohavice Mid Fjell – akože, čo je v zime lepšie než nohy v teple? (teda, okrem vareného vína?). Cena 180 eur
  2. Teplá a huňatá mikina Pile Hood – polartecová huňatá, ale zato prekvapivo ľahká mikina ako stvorená na hory a ku krbu. Cena 140 eur.
  3. Príjemné merino tričko Actives Blend Roundneck – a tu je veľmi podstatné, že PRÍJEMNÉ. Ak máte podobne citlivú kožu ako ja, znesiete máloktorý materiál, ktorý čo i len trochu škriabe. Toto tričko je upletené z kombinácie merina a syntetiky a materiál je pekne vyčesaný do hladka, tak aby nekúsal. A odolnosť voči zápachu, ktorou je merino známe, je už len taký malý bonus. Cena 75 eur.
  4. Goretexové topánky Mistral – príjemné na nosenie, nepremokavé a pohodlné. Ak sa neplánujete boriť v snehu po kolená, využijete ich aj na zimnom treku.
  5. Čiapka Stipe – super zimná čiapka, ktorá znova kombinuje prírodný a syntetický materiál pre nás precitlivených. Navonok vlna, vnútri jemný flís. Veľkosť a dĺžka sa dá prispôsobiť preložením okraju. Cena 40 eur.

Zima v meste

co si obliect do mesta

  1. Topánky Krylbo – hádam najteplejšie topánky, čo kedy Haglöfs vyrobil. Keď už toto nebude stačiť na oravskú zimu, tak fakt neviem. Máme doma podobný, nižší model Grevbo, a sú to jedny z najlepších a najteplejších topánok, aké Martin kedy mal. Cena 260 eur.
  2. Mikina Swook – naša srdcovka, raz darmo. Aj moja, keďže mužova mikina je jediná, čo ku koncu tehotenstva zapnem 🙂 Teraz v akciovej vianočnej cene 100 eur.
  3. Čiapka Äppelbo – parádna merino čiapka, ktorá sa hodí na hory aj do mesta. Nastaviteľná a teplá, navyše v peknom minimalistickom dizajne. Cena 50 eur.

Želám Vám pohodové vyberanie darčekov, najmä nech padnú obdarovanému do oka (a na telo :)).

Ak by vás niektorý z produktov zaujal, na info@yavorina.sk si švédsky Ježiško pozorne zapisuje vaše vianočné priania.

Pekné Vianoce želáme!

 

SlovakiaEnglish